Duży stylowy wazon Kaiser 26 cm

  • Aktualna Cena:

    zł35.00

  •

  • ID aukcji:

    #440

  • Lokalizacja:

  • Wystawiono dnia::

    19th of Maj 2019 at 2:59 PM

  • Pozostały czas:

    419390

  • Obserwowane:

Opis

Przedmiotem licytacji jest stylowy biały wazon Kaiser o wysokości 26 cm Sygnatura widoczna na foto. Wazon nie posiada uszkodzeń.

Wysłane oferty
Nie ma jeszcze propozycji
Galeria