KPM ROYAL SYGNOWAY REMBRANDT I SASKIA

  • Aktualna Cena:

    zł49.00

  •

  • ID aukcji:

    #971

  • Lokalizacja:

  • Wystawiono dnia::

    18th of Czerwiec 2019 at 4:05 PM

  • Pozostały czas:

    296637

  • Obserwowane:

Opis

Piękny, elegancki wiszący talerz wyprodukowany przez znaną i cenioną królewską manufakturę porcelany w Berlinie. Dokładnie talerz ten został wyprodukowany w filii tej manufaktury, w manufakturze Royal w Bawarii. Na talerzu została przedstawiona reprodukcja znanego i cenionego obrazu autorstwa Rembrandta Autoportret z Saskią. W tej reprodukcji zostało wszystko bardzo dokładnie i precyzyjnie odtworzone. Na reprodukcję została naniesiona sygnatura Rembrandt. Z tyłu talerza znajduje się napis Rembrandt oraz tytuł reprodukowanego obrazu wraz z sygnaturą manufaktury. Wszystkie sygnatury widoczne są na zdjęciach. Eksponat znajduje się w oryginalnym futerale. Porcelana bardzo wysokiej jakości w kolorze kości słoniowej. Bez uszkodzeń. Polecam dla wszystkich.

Wymiary: Śr: 20 cm. Wys: 2,5 cm.

Wysłane oferty
Nie ma jeszcze propozycji
Galeria